úvodní » Novinky


Novinky

Nové sídlo i adresa

Z důvodu stěhování měníme sídlo společnosti na Vojanova 39, Plzeň (oficiální přepis v OR, neslouží pro korespondenci). Provozovna a nová korespondenční adresa je Sedlecko 56, 338 24 Bušovice Plzeň centrum - 15 km, highway D5 exit 62 "Rokycany" - 9 km.

Více informací

Členství v profesním sdružení SCHKT

Společnost vstoupila do členství ve Svazu chladicí a klimatizační techniky.

Více informací

Nabídka práce

Hledáme strojního inženýra s částečnou orientací také v oboru elektro a I&C, případně elektroinženýra. Angličtina nutná. Předchozí zkušenost v oboru průmyslových celků (chemie, energetika) je vítána.

Více informací

Vstupujeme na pole kryogeniky

... návrhem výparníků LNG pro přečerpávací stanici v Gibraltaru. Jedná se o 3 výparníky pro zásobování místní elektrárny zemním plynem dováženým po moři.

Více informací

Nabídka provize obchodníkům

Jsme příliš malí na to uživit na plný úvazek vlastního obchodníka, ale nabízíme solidní provizi za zprostředkování smlouvy s třetí stranou. Typicky jde o nabídku pro obchodníky a techniky pracující "na volné noze". Více informací k vyžádání na mailu info@hxtech.cz.

Více informací

Nová kancelář 2016

Opět se stěhujeme do větších prostor. Nyní nás najdete na adrese Veleslavínova 12, Plzeň - v centru města jen pár kroků od Pivovarského muzea a hotelu Courtyard Marriott. Pro parkování doporučujeme využít blízký parkovací dům Rychtářka.

Více informací

HTRI členství

Od 1.3.2015 je firma řádným členem HTRI komunity, čímž se řadí do společnosti přibližně 1500 předních firem v oboru v celosvětovém měřítku.

Více informací

Nová kancelář

Prosinec 2014 - otevření kanceláře ve Smetanových sadech 11 (poblíž Divadla J.K.Tyla) v Plzni.

Více informací